ROSHD Danışmanlık Ltd. Şti

Yurtrtdışında mesleki açıdan kendini geliştirmek isteyen veya farklı bir sektöre geçiş yapmayı arzu eden kişiler için teoriden çok iş hayatına yönelik eğitim veren bu programlar Malezya’nın seçkin üniversitelerinde sunulmaktadır. Sertifika programları AeU Malezya’nın iyi üniversitelerinin birinde, herhangi bir sebepten ötürü fakülte mezunu olmak için yeterli zamana sahip olmayan veya mali açıdan yüksek eğitim masraflarını karşılayabilecek güçte olmayan kişiler için de ideal bir yurtdışı eğitim seçeneğidir.

 

Vizyon:

 

ROSHD Danışmanlık şirketi LTD, katılımcı farklılığa saygılı, özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm Suriyeli öğrencilerimizin gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayanı, uzaktan eğitim alanındaki yaratıcılığı ile uluslararası başarılı bir vatandaşı olmayı hedeflemektedir. Asia e University bu programlara katılabileceğiniz en seçkin okuldur. Genel işletmeden; iş idaresi, IT’den, proje yönetimi, siyaset bilimi dalında İngilizce eğitim seçenekleri mevcuttur. Akşam sertifika programları Akşam sertifika programları genel olarak 12 ay ve üzeri bir sürede tamamlanmaktadır ve bazen katılımcıya eğitim içerisinde kısa dönemli staj olanakları sağlanır, programın en önemli özelliğiyse, program bitiminde elde edilen 12 aylık tam zamanlı çalışma iznidir. Malezya'da 12 ay ve üzeri katıldığınız bazen bir sertifika programı sonrası OPT (Optional Practical Training)hakkı otomatik olarak kazanılmaktadır

 

Misyon:

 

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan " Suriye öğrencilerimizde değer yaratacak şekilde yönetmek 
 

Stratejik Hedefler:

 

Suriye ve bölgede giderek gelişen mesleki ve eğitim sektörüne kalifiye eleman yetiştirmek. Bölgesel ve ulusal kalkınmaya katkısı olan projeleri teşvik etmek. Şirketimizin sunduğu hizmet kalitesi, eğitim ve öğretim niteliği bakımından akreditasyonu sağlamak ve toplam kalite yönetiminde öncü olmak. ROSHD' nin eğitim programların tümünü 1 yıl içinde tamamlayarak, Diploma'nın içinde öğrencilerin her türlü sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak mekânlar oluşturmak ve özgün bir görsel kimlik kazandırmaktır.